Paulmann Cardan lankový systém 8pl chróm matná/Cr

Tento výnimočný tovar Paulmann Cardan lankový systém 8pl chróm možno kúpiť ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii lankové svetelné... viac informácií »
Paulmann Cardan lankový systém 8pl chróm matná/Cr
Značka: Paulmann
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento výnimočný tovar Paulmann Cardan lankový systém 8pl chróm možno kúpiť ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii lankové svetelné...

Tento výnimočný tovar Paulmann Cardan lankový systém 8pl chróm možno kúpiť ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii lankové svetelné systémy! Vyhľadajte si iné kúsky z tejto populárnej kategórie na pár kliknutí! Tento výrobca Paulmann má k dispozícii prvotriedny tovar.
Osemlampový káblový systém Cardan ako základná súprava s káblom a transformátorom Pomocou systému Cardan s ôsmimi plameňmi možno osvetliť aj veľké miestnosti. Svietidlá drôteného systému sa skladajú z dvoch úzkych kovových krúžkov obklopujúcich päticu GU5.3, pričom krúžky sa dajú otáčať, takže systém možno vizuálne meniť. Káblový systém sa dodáva pripravený na pripojenie vrátane montážneho materiálu a možno ho namontovať nielen na strop, ale aj na stenu. Osvetľovacie telesá nie sú zahrnuté v rozsahu dodávky.

Neodolateľný produkt Paulmann Cardan lankový systém 8pl chróm matná/Cr od značky s dlhou históriou Paulmann jednoducho môžete zaobstarať na našich stránkach teraz práve za parádnu cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 199,90 EUR.