Paulmann Aldan LED lampa na čítanie, čierna/hliník

Stojacia lampa Aldan LED - ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá je svojím dizajnom aj technológiou... viac informácií »
Paulmann Aldan LED lampa na čítanie
Značka: Paulmann
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Aldan LED - ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá je svojím dizajnom aj technológiou...

Stojacia lampa Aldan LED – ideálna ako svetlo na čítanie Stojacia lampa Aldan LED je moderná stojacia lampa, ktorá je svojím dizajnom aj technológiou ideálna ako lampa na čítanie. Svietidlo je navrhnuté vo farebnej kombinácii čiernej a brúseného hliníka, je vybavené otočnou hlavicou, je výškovo nastaviteľné a dodáva sa so stmievačom, čo z neho robí neuveriteľne flexibilné svietidlo pre moderný obytný priestor. LED diódy zabudované do okrúhlej hlavy svietidla vyžarujú cez satinovaný kryt na jednej strane a cez šošovku na druhej strane, takže v jednom smere vyžaruje zaujímavý svetelný kužeľ a v druhom smere ploché, príjemné a rovnomerné osvetlenie. Zaujímavý produkt Paulmann Aldan LED lampa na čítanie, čierna/hliník môžete zaobstarať ešte tu na stránkach zaradený v kategórii stojacie lampy. Zaobstarajte si akčné kusy z tejto známej sekcie za výpredajovú cenu.

Veľmi obľúbený produkt Paulmann Aldan LED lampa na čítanie, čierna/hliník pochádzajúce od značky Paulmann nájdete aktuálne na našej webovej stránke lacno. Cena od 249,90 EUR.