Pauleen Woody Passion stolná lampa z bambusu

Stolová lampa Woody Passion s látkovým a bambusovým tienidlom Stolová lampa Woody Passion vnesie do každej miestnosti prirodzenosť a trochu... viac informácií »
Pauleen Woody Passion stolná lampa z bambusu
Značka: Pauleen
80 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Woody Passion s látkovým a bambusovým tienidlom Stolová lampa Woody Passion vnesie do každej miestnosti prirodzenosť a trochu...

Stolová lampa Woody Passion s látkovým a bambusovým tienidlom Stolová lampa Woody Passion vnesie do každej miestnosti prirodzenosť a trochu škandalózneho šarmu. Vďaka svojej veľkosti sa lampa perfektne hodí na bočný stolík, stoličku alebo dokonca na parapet. Nad vnútorným tienidlom valcovitého tvaru z béžovej tkaniny sa nachádza vonkajšie tienidlo baňatého tvaru, ktoré bolo vytvorené v otvorenom dizajne z jednotlivých bambusových vzpier. Svietidlo je vybavené prepínačom na prívodnom kábli a zástrčkou Euro.
Obľúbený a akčný kus môžete nakúpiť jednoducho tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike stolové lampy! Zaobstarajte si skvelé produkty zo spomínanej kategórie za mimoriadne nízku cenu! Vedúci dodávateľ Pauleen môže ponúknuť skvelé výrobky. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Tento kvalitný a žiadaný výrobok Pauleen Woody Passion stolná lampa z bambusu s osvedčenou značkou Pauleen môžete nájsť v našej aktuálnej ponuke za priaznivú cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 80 EUR.