Pauleen Woody Glow závesná lampa tienidlo ratan

Závesná lampa Woody Glow s ratanovým tienidlom Woody Glow je závesné svietidlo, ktoré vnesie prirodzený šarm do každej miestnosti. Jeho tienidlo sa... viac informácií »
Pauleen Woody Glow závesná lampa tienidlo ratan
Značka: Pauleen
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesná lampa Woody Glow s ratanovým tienidlom Woody Glow je závesné svietidlo, ktoré vnesie prirodzený šarm do každej miestnosti. Jeho tienidlo sa...

Závesná lampa Woody Glow s ratanovým tienidlom Woody Glow je závesné svietidlo, ktoré vnesie prirodzený šarm do každej miestnosti. Jeho tienidlo sa skladá z jednotlivých ratanových prútov, ktoré sú usporiadané pokrúteným spôsobom a v strede sa tesnejšie zbiehajú. Jednotlivo na osvetlenie malého príručného stolíka alebo niekoľko svietidiel namontovaných v rade na osvetlenie dlhého jedálenského stola – nech sa lampa použije akokoľvek, očarí svojím šarmom v prírodnom štýle boho a nádherným svetelným efektom.
Často hľadaný produkt ide kúpiť už dnes tu u nás v sekcii závesné svietidlá! Mrknite na podobné produkty v spomínanej kategórii za najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca Pauleen pre svojich zákazníkov predáva vynikajúci tovar. Nové kúsky každý deň. Ale to nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás tiež ďalší preverený tovar od dodávateľa Pauleen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Kvalitný tovar Pauleen Woody Glow závesná lampa tienidlo ratan od populárnej značky Pauleen môžete dostať teraz v ponuke za primerané peniaze. Momentálne v akcii za 69,90 EUR.