Pauleen Timber Pearl závesná lampa tienidlo oplet

Podarený produkt Pauleen Timber Pearl závesná možno zakúpiť priamo tu na webe v kategórii závesné svietidlá! Vyhľadajte si ešte iné výrobky zo... viac informácií »
Pauleen Timber Pearl závesná lampa tienidlo oplet
Značka: Pauleen
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Podarený produkt Pauleen Timber Pearl závesná možno zakúpiť priamo tu na webe v kategórii závesné svietidlá! Vyhľadajte si ešte iné výrobky zo...

Podarený produkt Pauleen Timber Pearl závesná možno zakúpiť priamo tu na webe v kategórii závesné svietidlá! Vyhľadajte si ešte iné výrobky zo spomínanej kategórie v bezva akcii! Populárny dodávateľ Pauleen vás obohatí o skvelý tovar Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky značky Pauleen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.
Závesná lampa Timber Pearl s čiernym papierovým tienidlom Tienidlo závesnej lampy Timber Pearl je vyrobené z čiernej papierovej sieťoviny. Žiarovka je viditeľná cez atiku s mnohými malými otvormi a jej svetlo preniká cez otvory a vytvára osvetlenie s krásnou hrou svetla a tieňa. Do objímky E27 možno osadiť žiarovku podľa vlastného výberu (LED max. 20 W). Žiarovka v tvare žiarovky, rustikálnej žiarovky alebo gule je obzvlášť dekoratívna a robí lampu ešte atraktívnejšou.

Lacný tovar Pauleen Timber Pearl závesná lampa tienidlo oplet od značky s dlhou históriou Pauleen máte možnosť získať u nás teraz extra so zľavou! Teraz len za 139,90 EUR.