Pauleen Timber Pearl stojaca lampa tienidlo oplet

Stojaca lampa Timber Pearl s čiernym papierovým tienidlom Stojacia lampa Timber Pearl je celá v čiernej farbe. Na jednoduchom kovovom ráme je umiestnené... viac informácií »
Pauleen Timber Pearl stojaca lampa tienidlo oplet
Značka: Pauleen
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojaca lampa Timber Pearl s čiernym papierovým tienidlom Stojacia lampa Timber Pearl je celá v čiernej farbe. Na jednoduchom kovovom ráme je umiestnené...

Stojaca lampa Timber Pearl s čiernym papierovým tienidlom Stojacia lampa Timber Pearl je celá v čiernej farbe. Na jednoduchom kovovom ráme je umiestnené tienidlo z čiernej papierovej sieťoviny. Pletené tienidlo umožňuje vidieť zdroj svetla, preto svietidlo vyzerá obzvlášť krásne so žiarovkou v žiarovkovej, rustikálnej alebo guľovej forme. Nespočetné medzery v papierovej mriežke zvyšujú účinok lampy, pretože umožňujú svetlu žiarovky presvitať a vytvárajú zvláštny svetelný efekt. Svietidlo sa pohodlne ovláda pomocou nožného spínača na kábli.
Kvalitný a žiadaný produkt Pauleen Timber Pearl stojaca lampa tienidlo oplet možno kúpiť pohodlne tu na stránkach v populárnej rubrike stojacie lampy! Nájdite si obľúbené kusy z tejto obľúbenej kategórie za internetové ceny.

Tento skvelý výrobok Pauleen Timber Pearl stojaca lampa tienidlo oplet od nášho známeho výrobcu Pauleen získajte v našej internetovej ponuke v zľave. V súčasnosti za cenu 149,90 EUR.