Pauleen Tender Pearl stolná lampa tienidlo textil

Stolová lampa Tender Pearl v harmonickom dizajne Stolná lampa Tender Pearl pôsobí vďaka svojim svetlým farbám veľmi harmonicky. Podstavec lampy z... viac informácií »
Pauleen Tender Pearl stolná lampa tienidlo textil
Značka: Pauleen
39,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Tender Pearl v harmonickom dizajne Stolná lampa Tender Pearl pôsobí vďaka svojim svetlým farbám veľmi harmonicky. Podstavec lampy z...

Stolová lampa Tender Pearl v harmonickom dizajne Stolná lampa Tender Pearl pôsobí vďaka svojim svetlým farbám veľmi harmonicky. Podstavec lampy z keramiky je navrhnutý s dekoratívnym vzorom po celom obvode, ktorý jasnejšie vynikne na sivom tienidle. Podstavec bol skombinovaný s valcovým tienidlom z ľahkej tkaniny s jemnou štruktúrou. Táto stolová lampa sa hodí do každého prostredia, či už na nočný stolík, komodu alebo na parapet v obývačke. Stolná lampa Tender Pearl je krásnou dekoráciou už vo vypnutom stave, po zapnutí vyčaruje príjemné svetlo a cez otvory v tienidle vytvára jasné kužele svetla smerom hore a dole.
Najpredávanejší produkt Pauleen Tender Pearl stolná lampa tienidlo textil máte možnosť dostať v pohode tu na webe v kategórii lampy na nočný stolík. Zaobstarajte si skvelé produkty z tejto sekcie za super cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitných výrobkov od značky Pauleen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Unikátny a obľúbený výrobok Pauleen Tender Pearl stolná lampa tienidlo textil od výrobcu s dobrým menom Pauleen zaobstaráte aktuálne za výhodné peniaze! Akčná cena už od 39,90 EUR.