Pauleen Tender Love stolná lampa, keramika a látka

Stolová lampa Tender Love s kvetinovým vzorom na keramickom podstavci Cibuľové tienidlo stolovej lampy Tender Love z keramiky v sivej farbe má po celom... viac informácií »
Pauleen Tender Love stolná lampa
Značka: Pauleen
49,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Tender Love s kvetinovým vzorom na keramickom podstavci Cibuľové tienidlo stolovej lampy Tender Love z keramiky v sivej farbe má po celom...

Stolová lampa Tender Love s kvetinovým vzorom na keramickom podstavci Cibuľové tienidlo stolovej lampy Tender Love z keramiky v sivej farbe má po celom obvode kvetinový vzor, ktorý na lesklom tienidle výrazne vyniká. V kombinácii s bielym, mierne kónicky tvarovaným tienidlom z látky vzniká stolová lampa plná harmónie, ktorá sa po vypnutí stane ozdobou obývačky alebo spálne a zapadne do každého interiéru.
Akčný produkt Pauleen Tender Love stolná lampa, môžete kúpiť aktuálne tu a teraz na našom webe v rubrike stolové lampy! Zaobstarajte si obľúbené produkty z tejto známej kategórie za extra cenu!

Tento kvalitný a lacný produkt Pauleen Tender Love stolná lampa, keramika a látka od spoločnosti so skvelým menom Pauleen môžete si kúpiť momentálne trvalo výhodne! Akčné ceny od 49,90 EUR.