Pauleen Splendid Pearl stolná lampa sklenená guľa

Stolná lampa Splendid Pearl - klasicky krásny dávkovač svetla so sklenenou guľou Klasická farebná kombinácia bielej a zlatej a špeciálny dizajn s... viac informácií »
Pauleen Splendid Pearl stolná lampa sklenená guľa
Značka: Pauleen
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolná lampa Splendid Pearl - klasicky krásny dávkovač svetla so sklenenou guľou Klasická farebná kombinácia bielej a zlatej a špeciálny dizajn s...

Stolná lampa Splendid Pearl – klasicky krásny dávkovač svetla so sklenenou guľou Klasická farebná kombinácia bielej a zlatej a špeciálny dizajn s okrúhlou plochou základňou, lesklou zlatou objímkou žiarovky a guľovým tienidlom z opálového bieleho skla robia zo stolnej lampy Splendid Pearl zdroj svetla, ktorý sa dá zakomponovať do každého interiéru a vyzerá tak trochu ako dizajnový kúsok. Biele tienidlo znižuje oslnenie a rovnomerne vyžaruje svetlo do celého okolia.
Kvalitný a lacný produkt Pauleen Splendid Pearl stolná lampa sklenená guľa môžete nakúpiť bezprostredne tu na našich stránkach v známej kategórii lampy na nočný stolík! Teraz si môžete zaobstarať nové produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze!

Unikátny tovar Pauleen Splendid Pearl stolná lampa sklenená guľa od spoločnosti s výborným menom Pauleen zoženiete online za super peniaze! Práve teraz len za 59,90 EUR.