Pauleen Shiny Dreamer stolná lampa podst. keramika

Stolová lampa Shiny Dreamer s dekoratívnym keramickým podstavcom a béžovým textilným tienidlom Shiny Dreamer je stolová lampa, ktorá zodpovedá svojmu... viac informácií »
Pauleen Shiny Dreamer stolná lampa podst. keramika
Značka: Pauleen
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Shiny Dreamer s dekoratívnym keramickým podstavcom a béžovým textilným tienidlom Shiny Dreamer je stolová lampa, ktorá zodpovedá svojmu...

Stolová lampa Shiny Dreamer s dekoratívnym keramickým podstavcom a béžovým textilným tienidlom Shiny Dreamer je stolová lampa, ktorá zodpovedá svojmu názvu. Podstavec stolovej lampy z keramiky bol navrhnutý s krásnym štruktúrovaným dekorom bodiek a kruhov, jej valcovité tienidlo bolo vyrobené z béžovej látky. Tento harmonický dizajn v teplých farbách robí zo stolnej lampy dekoratívny predmet, ktorý sa dá veľmi dobre zakomponovať nielen do štýlu boho. Výnimočný produkt Pauleen Shiny Dreamer stolná lampa podst. keramika je k dispozícii v pohode na stránkach zaradený v rubrike stolové lampy. Preskúmajte ďalšie výrobky z tejto kateógrie v akcii! Obľúbený dodávateľ Pauleen vyrába top tovar Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento kvalitný a lacný kus Pauleen Shiny Dreamer stolná lampa podst. keramika od značky so zárukou kvality Pauleen je možné zakúpiť práve dnes za výhodné peniaze. Akčné ceny od 54,90 EUR.