Pauleen Shining Pearl stolná lampa mramor a sklo

Stolová lampa Shining Pearl s mramorovým podstavcom a sklenenou guľou Stolová lampa Shining Pearl pôsobí očarujúco vďaka kombinácii čierneho... viac informácií »
Pauleen Shining Pearl stolná lampa mramor a sklo
Značka: Pauleen
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Shining Pearl s mramorovým podstavcom a sklenenou guľou Stolová lampa Shining Pearl pôsobí očarujúco vďaka kombinácii čierneho...

Stolová lampa Shining Pearl s mramorovým podstavcom a sklenenou guľou Stolová lampa Shining Pearl pôsobí očarujúco vďaka kombinácii čierneho podstavca z mramoru a tienidla v podobe gule z opálovo bieleho skla. Elegantný dizajn a farebná kombinácia čiernej a bielej farby z nej robia lampu, ktorú možno zakomponovať do mnohých interiérov, či už ako nočnú lampu alebo v obývacej izbe ako dodatočný zdroj svetla. Ovláda sa pomocou spínača integrovaného v prívodnom potrubí. Pauleen predstavuje pekné, moderné lampy a nápady na dekoratívne osvetlenie, ktoré dodajú každému domovu útulnú atmosféru. Veľmi žiadaný produkt Pauleen Shining Pearl stolná lampa mramor a sklo môžete získať bez problémov tu na našich stránkach v populárnej rubrike lampy na nočný stolík! Teraz môžete získať podobné produkty z tejto známej kategórie v akcii. Populárna značka Pauleen vám predstavuje prémiové výrobky.

Akčný kus Pauleen Shining Pearl stolná lampa mramor a sklo od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Pauleen jednoducho zoženiete online extra so zľavou! Teraz získate od 64,90 EUR.