Pauleen Night Dino nočné LED svetlo, USB, RGBW

Lacný kus Pauleen Night Dino nočné LED nájdete práve teraz tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii stolové lampy. Teraz môžete získať ešte... viac informácií »
Pauleen Night Dino nočné LED svetlo
Značka: Pauleen
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lacný kus Pauleen Night Dino nočné LED nájdete práve teraz tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii stolové lampy. Teraz môžete získať ešte...

Lacný kus Pauleen Night Dino nočné LED nájdete práve teraz tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii stolové lampy. Teraz môžete získať ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej rubriky za úplne najnižšiu cenu. V očiach zákazníkov popupárna značka Pauleen pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedne výrobky A tu je dôkaz!
Pomôcka na spanie v tvare dinosaura: Nočné LED svetlo Night Dino Nočné svetlo LED Night Dino má tvar roztomilého dinosaura. Jeho priateľský vzhľad pôsobí upokojujúco a pomáha deťom zaspať. Toto detské nočné svetlo sa dá zapnúť a vypnúť pomocou vypínača na spodnej strane vedľa prípojky USB. Súčasťou dodávky je kábel USB na nabíjanie. Ďalšie ovládanie je dotykové. Môžete si vybrať medzi tlmeným a jasným teplým bielym svetlom. Okrem toho sa v rámci funkcie zmeny farby objavujú červené, oranžové, žlté, zelené, modré a fialové farby. Tie sa dajú nastaviť aj trvalo dotykom. Nočné svetlo Night Dino žiarivo rozptyľuje strach z tmy. – Pred prvým použitím batériu úplne nabite – 100 % bez BPA

Výnimočný a žiadaný produkt Pauleen Night Dino nočné LED svetlo, USB, RGBW od top výrobcu Pauleen jednoducho môžete zaobstarať bezpečne online za najnižšiu cenu! Teraz za akčnú cenu 27,90 EUR.