Pauleen Night Deer nočné LED svetlo, USB, CCT

Nočné svetlo LED Deer pre deti so zmenou farby CCT Nočné svetlo LED Night Deer sa odporúča ako pomôcka na spanie pre deti. Teplé biele, univerzálne... viac informácií »
Pauleen Night Deer nočné LED svetlo
Značka: Pauleen
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Nočné svetlo LED Deer pre deti so zmenou farby CCT Nočné svetlo LED Night Deer sa odporúča ako pomôcka na spanie pre deti. Teplé biele, univerzálne...

Nočné svetlo LED Deer pre deti so zmenou farby CCT Nočné svetlo LED Night Deer sa odporúča ako pomôcka na spanie pre deti. Teplé biele, univerzálne biele alebo denné biele svetlo možno nastaviť pomocou dotykového senzora. Integrovaná nabíjateľná batéria sa nabíja cez USB, takže toto nočné svetlo nepotrebuje pevný kábel. Súčasťou balenia je kábel USB na nabíjanie. Priateľský vzhľad v tvare jeleňa pôsobí upokojujúco, a tak je nočné svetlo Night Deer vítaným hosťom v detskej izbe. Štýlový spôsob, ako zbaviť deti strachu z tmy. – Pred prvým použitím batériu úplne nabite – 100 % bez BPA Zľavový tovar Pauleen Night Deer nočné LED svetlo, USB, CCT nájdete priamo na našom webe v populárnej kateogrii stolové lampy! Teraz si môžete zaobstarať iné produkty zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu.

Akčný kus Pauleen Night Deer nočné LED svetlo, USB, CCT od výrobcu Pauleen je možné zaobstarať bezpečne online naozaj výhodne. Ponuka už od 20 EUR.