Pauleen Night Alpaca nočné LED svetlo, USB, RGBW

Často hľadaný produkt možno kúpiť okrem iného tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike stolové lampy! Teraz nájdete ostatné produkty z tejto... viac informácií »
Pauleen Night Alpaca nočné LED svetlo
Značka: Pauleen
19,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Často hľadaný produkt možno kúpiť okrem iného tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike stolové lampy! Teraz nájdete ostatné produkty z tejto...

Často hľadaný produkt možno kúpiť okrem iného tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike stolové lampy! Teraz nájdete ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie vo výpredajovej akcii. U nás toho nájdete oveľa viac, máme však aj v ponuke ďalšie kúsky od značky Pauleen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .
Funkčná pomoc pri zaspávaní: Nočné svetlo LED Alpaca Nočné svetlo LED Night Alpaca možno nabíjať cez USB pomocou prípojky na spodnej strane. Súčasťou dodávky je kábel USB. Vedľa neho sa nachádza vypínač. Zvyšok ovládania sa vykonáva dotykom. Okrem dvoch teplých bielych farieb svetla sú k dispozícii aj modrá, zelená, žltá, oranžová, červená a fialová. Tie sa menia automaticky, ale možno ich nastaviť aj natrvalo. Nočné svetlo Night Alpaca tak odstraňuje strach z tmy a pomáha deťom pokojne zaspať. – Pred prvým použitím batériu úplne nabite – 100 % bez BPA

Vysoko kvalitný produkt Pauleen Night Alpaca nočné LED svetlo, USB, RGBW pochádzajúce od značky Pauleen je k dispozícii na našich stránkach teraz práve za výpredajovú cenu. Akčné ceny od 19,90 EUR.