Pauleen Mystical Gleam stolná lampa dymové sklo

Stolová lampa Mystery Gleam s oválnym dymovým sklom na drevenom podstavci Čistý dizajn charakterizuje stolnú lampu Mystery Gleam, ktorá pozostáva z... viac informácií »
Pauleen Mystical Gleam stolná lampa dymové sklo
Značka: Pauleen
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Mystery Gleam s oválnym dymovým sklom na drevenom podstavci Čistý dizajn charakterizuje stolnú lampu Mystery Gleam, ktorá pozostáva z...

Stolová lampa Mystery Gleam s oválnym dymovým sklom na drevenom podstavci Čistý dizajn charakterizuje stolnú lampu Mystery Gleam, ktorá pozostáva z dreveného podstavca, ktorý sa smerom k vrcholu trochu zužuje, a oválneho skleneného tienidla z dymového skla, ktoré sa nachádza na vrchole. Stolná lampa dodá každej miestnosti niečo isté a inšpiruje nádherným svetelným efektom cez dymové sklo. Lampa vyzerá obzvlášť dekoratívne, keď je vybavená trubicovou žiarovkou, ako je znázornené na fotografii. Tajomný lesk je ideálny na nočný stolík. Prepínač je integrovaný do kábla.
Zaujímavý výrobok Pauleen Mystical Gleam stolná lampa dymové sklo môžete zohnať tiež tu na stránkach v známej sekcii lampy na nočný stolík! Pripravili sme nové kúsky z tejto populárnej rubriky vo výhodnej akcii. Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás taky ďalšie kúsky od značky Pauleen. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Unikátny a obľúbený produkt Pauleen Mystical Gleam stolná lampa dymové sklo od populárneho výrobcu Pauleen je možné ľahko získať dnes za výhodné peniaze. Teraz si môžete kúpiť za 79,90 EUR.