Pauleen Midnight Beauty stolná lampa čierna/Ag

Stolová lampa Midnight Beauty vo farebnej kombinácii čiernej a striebornej Vďaka vysokému a úzkemu tvarovanému podstavcu z keramiky, ktorý je v spodnej... viac informácií »
Pauleen Midnight Beauty stolná lampa čierna/Ag
Značka: Pauleen
69,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Midnight Beauty vo farebnej kombinácii čiernej a striebornej Vďaka vysokému a úzkemu tvarovanému podstavcu z keramiky, ktorý je v spodnej...

Stolová lampa Midnight Beauty vo farebnej kombinácii čiernej a striebornej Vďaka vysokému a úzkemu tvarovanému podstavcu z keramiky, ktorý je v spodnej časti čierny a v hornej tretine lesklý strieborný a má jemné drážky, ako aj čiernemu tienidlu z látky sa stolová lampa Midnight Beauty stane krásnou ozdobou príborníka alebo stola, aj keď je vypnutá. Keď je svetlo zapnuté, veľmi príjemne svieti cez čierne tienidlo, pričom môže vychádzať priamo z otvorov v tienidle v hornej a dolnej časti, čím vytvára krásne efekty na podstavci a v okolí. Tento unikátny produkt Pauleen Midnight Beauty stolná lampa čierna/Ag možno zakúpiť v pohode tu na stránkach umiestnený v sekcii stolové lampy! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto kateógrie za super ceny! Predný výrobca Pauleen predáva veľmi kvalitný sortiment.

Tento dizajnový tovar Pauleen Midnight Beauty stolná lampa čierna/Ag od spoločnosti s popredným postavením na trhu Pauleen pohodlne dostanete momentálne na webe naozaj výhodne. Teraz možno objednať len za 69,90 EUR.