Pauleen Marble Dream stolná lampa podstavec drevo

Stolová lampa Marble Dream s okrúhlou drevenou základňou Stolová lampa Marble Dream kombinuje materiály mramor a drevo. Lampa z prírodných materiálov... viac informácií »
Pauleen Marble Dream stolná lampa podstavec drevo
Značka: Pauleen
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Marble Dream s okrúhlou drevenou základňou Stolová lampa Marble Dream kombinuje materiály mramor a drevo. Lampa z prírodných materiálov...

Stolová lampa Marble Dream s okrúhlou drevenou základňou Stolová lampa Marble Dream kombinuje materiály mramor a drevo. Lampa z prírodných materiálov sa dá vďaka svojmu elegantnému, ale jednoduchému dizajnu umiestniť takmer kamkoľvek. Jednotlivé zrná čierneho prírodného kameňa ho robia jedinečným. V kombinácii s dekoratívnym zdrojom svetla sa stolová lampa Marble Dream stane ozdobou každej miestnosti. Lampa je vybavená káblom so zástrčkou a integrovaným vypínačom. Značka Pauleen predstavuje pekné, moderné lampy a nápady na dekoratívne osvetlenie, ktoré vytvoria útulnú atmosféru v každej domácnosti.
Kvalitný a lacný produkt môžete zohnať okrem iného tu u nás v obľúbenej kategórii lampy na nočný stolík! Zaobstarajte si podobné výrobky z našej kategórie za priaznivú cenu.

Veľmi obľúbený produkt Pauleen Marble Dream stolná lampa podstavec drevo od spoločnosti s úžasnou reputáciou Pauleen môžete pohodlne kúpiť momentálne na našich stránkach za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 34,90 EUR.