Pauleen Grand Beauty stojaca lampa klasický dizajn

Stojacia lampa Grand Beauty v klasickom dizajne Stojacia lampa Grand Beauty je klasická kráska, ktorá poteší dekoratívne zdobeným kovovým rámom a... viac informácií »
Pauleen Grand Beauty stojaca lampa klasický dizajn
Značka: Pauleen
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Grand Beauty v klasickom dizajne Stojacia lampa Grand Beauty je klasická kráska, ktorá poteší dekoratívne zdobeným kovovým rámom a...

Stojacia lampa Grand Beauty v klasickom dizajne Stojacia lampa Grand Beauty je klasická kráska, ktorá poteší dekoratívne zdobeným kovovým rámom a bielym valcovitým tienidlom z látky a dá sa zakomponovať do každého interiéru. Ozdobný rám pod tienidlom vyvoláva asociácie s tepaným železom a je výrazným prvkom, ktorý upúta pozornosť. Biele látkové tienidlo, ktoré je jednoducho vytvorené v tvare valca, je efektným kontrastom k čiernemu rámu svietidla a zabezpečuje jasné osvetlenie bez oslnenia. Svietidlo sa zapína nožným spínačom integrovaným v kábli. Exkluzívny tovar Pauleen Grand Beauty stojaca lampa klasický dizajn možno zohnať jednoducho na našich stránkach v populárnej rubrike stojacie lampy! Teraz kúpite nové produkty z tejto známej rubriky v akcii!

Podarený tovar Pauleen Grand Beauty stojaca lampa klasický dizajn od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Pauleen zoženiete zrovna vo výhodnej akcii. Cena od 109,90 EUR.