Pauleen Golden Feather Candle LED sviečka 3 kusy

Dekorácia z peria na skutočnom vosku: Sada 3 LED sviečok so zlatým perím LED sviečky Golden Feather Candle presvedčia funkciou blikania integrovaných... viac informácií »
Pauleen Golden Feather Candle LED sviečka 3 kusy
Značka: Pauleen
35 EUR
Overiť dostupnosť »
Dekorácia z peria na skutočnom vosku: Sada 3 LED sviečok so zlatým perím LED sviečky Golden Feather Candle presvedčia funkciou blikania integrovaných...

Dekorácia z peria na skutočnom vosku: Sada 3 LED sviečok so zlatým perím LED sviečky Golden Feather Candle presvedčia funkciou blikania integrovaných LED diód. To vytvára efekt svetla sviečok, ktorý je podobný skutočnému svetlu sviečok. Takto si môžete bezpečne vychutnať svetlo sviečok v interiéri bez otvoreného ohňa a dymu. Svietidlá LED Golden Feather sa nemusia skrývať ani navonok, pretože je vidieť ich kvalitné spracovanie. Na biely pravý vosk sú nanesené ozdobné prvky v tvare pierok, ktoré ako zlaté akcenty dotvárajú celkový slávnostný vzhľad týchto LED sviečok. – Batérie: 3x 3 AA (nie sú súčasťou balenia) – Vybavené časovačom (automatické vypnutie po 6 hodinách) Neodolateľný produkt Pauleen Golden Feather Candle LED ide nakúpiť ľahko tu na stránkach v kategórii led sviečky. Mrknite na akčné produkty z tejto sekcie za najnižšiu cenu.

Kvalitný a žiadaný tovar Pauleen Golden Feather Candle LED sviečka 3 kusy od top výrobcu Pauleen k dostaniu práve vo výhodnej akcii! Teraz nakúpite za 35 EUR.