Pauleen Glowing Glitter BIG Candle LEDsviečka vosk

Vyrobené z pravého vosku: Krásna LED sviečka Glitter BIG Candle s blikajúcim efektom Sviečka Glowing Glitter BIG Candle LED nepotrebuje otvorený oheň,... viac informácií »
Pauleen Glowing Glitter BIG Candle LEDsviečka vosk
Značka: Pauleen
40 EUR
Overiť dostupnosť »
Vyrobené z pravého vosku: Krásna LED sviečka Glitter BIG Candle s blikajúcim efektom Sviečka Glowing Glitter BIG Candle LED nepotrebuje otvorený oheň,...

Vyrobené z pravého vosku: Krásna LED sviečka Glitter BIG Candle s blikajúcim efektom Sviečka Glowing Glitter BIG Candle LED nepotrebuje otvorený oheň, a preto neprodukuje dym. Napriek tomu vytvára klamlivo skutočnú atmosféru svetla sviečok vďaka efektu blikania integrovanej LED diódy. Sviečka LED Glowing Glitter Big Candle je vizuálne očarujúca aj svojím telom vyrobeným z pravého vosku. Biely vosk je zdobený jemným dekorom v podobe strieborných trblietok. Svetlý bod v každej miestnosti bez akýchkoľvek káblov a určite dostatočne očarujúci na miesto na parapete. – Batérie: 3x AA (nie sú súčasťou balenia) – Vybavený časovačom (automaticky sa vypne po 6 hodinách) Tento zľavnený produkt Pauleen Glowing Glitter BIG Candle LEDsviečka vosk ide zohnať bez problémov na našom webe v populárnej sekcii led sviečky. Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty z tejto známej sekcie za internetové ceny. Slávny výrobca Pauleen má vysoko kvalitný sortiment Však to vidíte sami!

Akčný a v zľave výrobok Pauleen Glowing Glitter BIG Candle LEDsviečka vosk od populárneho výrobcu Pauleen ľahko môžete získať v našej online ponuke za mimoriadne nízku cenu. Teraz za 40 EUR.