Pauleen Cosy Marble Candle LED sviečka 2 kusy vosk

Klamlivo skutočná: sada 2 LED sviečok Cosy Marble Candle s blikajúcim efektom Sviečky LED Cosy Marble Candle sú vyrobené z pravého vosku s... viac informácií »
Pauleen Cosy Marble Candle LED sviečka 2 kusy vosk
Značka: Pauleen
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Klamlivo skutočná: sada 2 LED sviečok Cosy Marble Candle s blikajúcim efektom Sviečky LED Cosy Marble Candle sú vyrobené z pravého vosku s...

Klamlivo skutočná: sada 2 LED sviečok Cosy Marble Candle s blikajúcim efektom Sviečky LED Cosy Marble Candle sú vyrobené z pravého vosku s ušľachtilým mramorovým povrchom. Takže si nevšimnete, že to nie sú skutočné sviečky. Integrované LED diódy majú navyše efekt blikania. To vytvára atmosféru skutočného svetla sviečok – bez otvoreného ohňa a dymu. Vďaka tomu sú obzvlášť vhodné a bezpečné, ak v domácnosti žijú deti alebo domáce zvieratá. Vďaka kvalitnému spracovaniu a atraktívnemu vzhľadu sú sviečky LED Cosy Marble Candle skutočným dizajnovým prvkom, aj keď sú vypnuté. – Batérie: 3 x AA na sviečku (nie sú súčasťou dodávky) – Vybavené časovačom (automatické vypnutie po 6 hodinách) Tento kvalitný a lacný produkt Pauleen Cosy Marble Candle LED sviečka 2 kusy vosk je dostupný práve tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii led sviečky. Pozrite sa na ešte podobné produkty zo spomínanej rubriky za super ceny! Slávny dodávateľ Pauleen obohatí vás špičkové produkty Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je ale široký! Pozrite sa tiež na viac osvedčeného tovaru značky Pauleen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľa obľúbený tovar Pauleen Cosy Marble Candle LED sviečka 2 kusy vosk od výrobcu s dlhou históriou Pauleen k dispozícii aktuálne na našej webovej stránke za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz v akcii 25 EUR.