Pauleen Cosy Charm Candle LED sviečka 2 kusy vosk

Sada 2 sviečok Cosy Charm Candle LED z pravého vosku s funkciou blikania Sviečka LED Cosy Charm Candle sa dodáva v súprave 2 kusov a je vyrobená z... viac informácií »
Pauleen Cosy Charm Candle LED sviečka 2 kusy vosk
Značka: Pauleen
25 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada 2 sviečok Cosy Charm Candle LED z pravého vosku s funkciou blikania Sviečka LED Cosy Charm Candle sa dodáva v súprave 2 kusov a je vyrobená z...

Sada 2 sviečok Cosy Charm Candle LED z pravého vosku s funkciou blikania Sviečka LED Cosy Charm Candle sa dodáva v súprave 2 kusov a je vyrobená z pravého vosku. Kvetinová výzdoba v zlatej farbe pôsobí na tomto vosku mimoriadne očarujúco. Takto ho nemožno prehliadnuť, ani keď je vypnutý. Zaujímavosťou hneď po zapnutí svetla sú integrované LED diódy so zabudovanou funkciou blikania. Týmto spôsobom vytvárajú klamlivo skutočné svetlo sviečok bez tvorby sadzí. Keďže sviečky Cosy Charm LED sú napájané batériami, nemusíte sa už obávať povaľujúcich sa káblov. Žiadne káble, žiadny oheň, žiadny dym: ideálne pre domácnosti s deťmi a/alebo domácimi zvieratami. – Batérie: 2x 3 AA (nie sú súčasťou balenia) – Vybavené časovačom (automatické vypnutie po 6 hodinách)
Tento exkluzívny výrobok Pauleen Cosy Charm Candle je na získanie taktiež na našich stránkach v populárnej kateogrii led sviečky! Vyberte si ešte ďalšie výrobky v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu.

Kvalitný a žiadaný tovar Pauleen Cosy Charm Candle LED sviečka 2 kusy vosk od značky so skvelou reputáciou Pauleen ľahko môžete získať u nás teraz vo výhodnej akcii. Cena už od 25 EUR.