Pauleen Classy Delight stolná lampa pods. keramika

Stolová lampa Classy Delight s lesklým keramickým podstavcom v sivej farbe Kombinácia lesklého sivého lakovaného keramického podstavca s krásnym... viac informácií »
Pauleen Classy Delight stolná lampa pods. keramika
Značka: Pauleen
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolová lampa Classy Delight s lesklým keramickým podstavcom v sivej farbe Kombinácia lesklého sivého lakovaného keramického podstavca s krásnym...

Stolová lampa Classy Delight s lesklým keramickým podstavcom v sivej farbe Kombinácia lesklého sivého lakovaného keramického podstavca s krásnym reliéfnym vzorom a béžového valcového tienidla z látky robí zo stolnej lampy okrem funkcie ďalšieho zdroja svetla aj dekoratívny bytový predmet. Keď sa svetlo zapne, vytvorí v oblasti lampy útulnú atmosféru a zároveň ešte lepšie zvýrazní nohu. Svietidlo sa zapína pomocou spínača integrovaného v kábli. Vysokokvalitný produkt Pauleen Classy Delight stolná lampa pods. možno kúpiť jednoducho tu na našich stránkach v kategórii stolové lampy! Pripravili sme pre vás nové produkty zo spomínanej sekcie jednoducho online! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás tiež viac kúskov značky Pauleen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Pauleen má k dispozícii vysoko kvalitné výrobky.

Dizajnový tovar Pauleen Classy Delight stolná lampa pods. keramika od poprednej značky Pauleen možno získať tu a teraz práve vo výhodnej akcii! Na našej stránke za 59,90 EUR.