Pauleen Black Brilliance stolná lampa kovový pods.

Akčný a v zľave produkt Pauleen Black Brilliance stolná lampa máte možnosť nakúpiť bez ťažkostí na našich stránkach umiestnený v sekcii lampy na... viac informácií »
Pauleen Black Brilliance stolná lampa kovový pods.
Značka: Pauleen
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Akčný a v zľave produkt Pauleen Black Brilliance stolná lampa máte možnosť nakúpiť bez ťažkostí na našich stránkach umiestnený v sekcii lampy na...

Akčný a v zľave produkt Pauleen Black Brilliance stolná lampa máte možnosť nakúpiť bez ťažkostí na našich stránkach umiestnený v sekcii lampy na nočný stolík. Teraz môžete získať parádne produkty z tejto obľúbenej kategórie v akcii! Tým ale však naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke ďalšie vybrané produkty od výrobcu Pauleen. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Pauleen svojim zákazníkom ponúka skvelé výrobky Pozrite so sami!
Čierna stolová lampa Brilliance s kovovým kruhovým podstavcom Black Brilliance je stolová lampa, ktorá zaujme svojou neobvykle riešenou základňou. Skladá sa z jednotlivých kovových krúžkov, ktoré sú navlečené na seba a tvoria podstavec lampy podobný váze. Čierne látkové tienidlo v kužeľovitom tvare dotvára dizajn lampy, ktorá je po vypnutí krásnou dekoráciou na nočnom stolíku alebo na nábytku v obývačke. Kábel s integrovaným vypínačom bol tiež zvolený v čiernej farbe.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Pauleen Black Brilliance stolná lampa kovový pods. od nášho popredného výrobcu Pauleen pohodlne dostanete práve teraz za outletovú cenu! Na zohnanie práve v akcii za 34,90 EUR.