Paul Neuhaus Falter stolná lampa do exteriéru

Stolová lampa Falter s tienidlom z plisovanej optiky, IP65 Stolnú lampu Falter možno používať v celom vonkajšom priestore, pretože je optimálne... viac informácií »
Paul Neuhaus Falter stolná lampa do exteriéru
Stolová lampa Falter s tienidlom z plisovanej optiky, IP65 Stolnú lampu Falter možno používať v celom vonkajšom priestore, pretože je optimálne...

Stolová lampa Falter s tienidlom z plisovanej optiky, IP65 Stolnú lampu Falter možno používať v celom vonkajšom priestore, pretože je optimálne chránená proti poveternostným vplyvom stupňom krytia IP65. Stolová lampa s okrúhlou základňou a vyvýšenou tyčou z antracitovo lakovaného železa je vybavená krásnym plastovým tienidlom, ktoré vďaka vrúbkovanému vzoru po celom obvode vyzerá, akoby bolo plisované. Po zapnutí sa dizajn tienidla mimoriadne dobre vyníma. Kábel so zástrčkou je dlhý 200 cm. Zľavový výrobok máte možnosť nájsť priamo tu u nás zaradený v kategórii vonkajšie osvetlenie terasy. Teraz si môžete zaobstarať úplne nové výrobky z tejto známej kategórie za mimoriadne nízku cenu. U zákazníkov obľúbená značka Paul Neuhaus vám môže ponúknuť vynikajúci sortiment. Náš sortiment je ale široký, mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky od značky Paul Neuhaus. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt Paul Neuhaus Falter stolná lampa do exteriéru od popredného výrobcu Paul Neuhaus je možné nakúpiť práve dnes za skvelú cenu. Vo skvelej akcii za 99,90 EUR.