Paul Neuhaus Cara chodníkové LED svietidlo up/down

LED cestné svietidlo Cara up/down s dvojvrstvovými tienidlami Cara je moderné LED svietidlo na chodníky, ktoré vyžaruje svetlo nielen smerom nadol na... viac informácií »
Paul Neuhaus Cara chodníkové LED svietidlo up/down
Značka: Paul Neuhaus
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED cestné svietidlo Cara up/down s dvojvrstvovými tienidlami Cara je moderné LED svietidlo na chodníky, ktoré vyžaruje svetlo nielen smerom nadol na...

LED cestné svietidlo Cara up/down s dvojvrstvovými tienidlami Cara je moderné LED svietidlo na chodníky, ktoré vyžaruje svetlo nielen smerom nadol na podlahu, ale aj nahor dookola. Dvojvrstvová konštrukcia tienidiel zabezpečuje neoslňujúce a rovnomerné svetlo. Rám a držiak tienidla svietidla na cestu sú vyrobené zo železa s antracitovým lakom, dvojvrstvové svetelné prvky sú vyrobené z plastu a sú vybavené teplými bielymi LED diódami, ktoré osvetľujú okolie moderným a mimoriadne energeticky úsporným spôsobom.
Žiadaný tovar Paul Neuhaus Cara chodníkové obstaráte už dnes tu na stránkach v obľúbenej rubrike osvetlenie príjazdovej cesty! Pripravili sme výnimočné kúsky z tejto známej kategórie za skvelú cenu.

Zľavový tovar Paul Neuhaus Cara chodníkové LED svietidlo up/down od spoločnosti so skvelým menom Paul Neuhaus môžete zaobstarať aktuálne v našej ponuke za outletovú cenu! Teraz môžete mať za 149,90 EUR.