LED Solution Vstavaný profil pre LED pásky V3 biely VYP139

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako... viac informácií »
LED Solution Vstavaný profil pre LED pásky V3 biely VYP139
Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako...

Tento zabudovateľný hliníkový profil čiže lišta slúži nielen ako chladič pre LED pásik, ale aj ako dizajnový prvok do Vašej domácnosti alebo ako doplnok nábytku. Profil možno pripevniť k stene alebo inému podkladu pomocou držiakov, nalepiť alebo priskrutkovať.

Profil ponúkame s nacvakávacím opálovým difúzorom.

Do profilu sa zmestí ľad opasok 1x 10mm alebo 2x 8mm.

Tolerancia dĺžky profilu ± 1%.

Profil je vyrobený z kvalitného hliníka, preto skvele vedie teplo, čím napomáha chladenia LED pásku a predlžuje tak výrazne jeho životnosť. Profil má eloxovanú úpravu.Difuzory sú vyrobené z kvalitného polykarbonátu odolnému proti UV žiareniu, ktorý postupom času nežltne ani nepraská.

Ďalšie parametre: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Nový kus LED Solution Vstavaný profil pre LED pásky V3 biely VYP139 originál od značky LED Solution jednoducho zoženiete v našej ponuke navždy výhodne. V akcii za cenu 2 EUR.