lightservice.sk

LED Solution Strieborný vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W – POSLEDNÝ KUS

Kvalitný kus LED Solution Strieborný vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W - POSLEDNÝ KUS od značky so skvelou reputáciou LED Solution máte možnosť zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke za parádnu cenu! Teraz za 5,74 EUR.
LED Solution Strieborný vstavaný LED panel guľatý 120mm 6W - POSLEDNÝ KUS

Popis produktu

Elegantný kruhový LED panel s výkonom 6W a priemerom 12cm je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávaný s pružinkami pre uchytenie panelu. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor s priemerom 10,5 cm. Tento LED panel šetrí elektrickú energiu a zároveň presvetlí Vašu domácnosť.

LED panely svieti okamžite na plný výkon. Nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové. Nevydávajú nepríjemné zvuky. Oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú, sú tenké a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné.

Posledný skladový kus bez obalu!

Povrchové škrábance. 

Plne funkční, vrátane montážného príslušenstva.

Ďalšie parametre: Farba tela strieborná. Materiál striekaný hliník, plast. Rozmery 120 x 12mm. Svetelný tok 470lm. Výkon 6W. Index podania farieb 80Ra. Životnosť až 30 000h. Farba svetla teplá biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Vyžarovací uhol 120°. Stmievateľnosť NIE. Certifikácia CE, RoHS. Zaradenie podľa rozmeru 120 x 120mm. Pracovná teplota -15 – 60°C. . . . . . .