Ozonos Hailey stojaca LED lampa krémová s AC-1

Klasická trojnohá stojaca lampa Hailey s integrovaným čističom vzduchu Ozonos AC-1 Hailey na prvý pohľad vyzerá ako konvenčná podlahová lampa. Jeho... viac informácií »
Ozonos Hailey stojaca LED lampa krémová s AC-1
Značka: Ozonos
1 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Klasická trojnohá stojaca lampa Hailey s integrovaným čističom vzduchu Ozonos AC-1 Hailey na prvý pohľad vyzerá ako konvenčná podlahová lampa. Jeho...

Klasická trojnohá stojaca lampa Hailey s integrovaným čističom vzduchu Ozonos AC-1 Hailey na prvý pohľad vyzerá ako konvenčná podlahová lampa. Jeho rám tvorený tromi štíhlymi čiernymi nohami, ktoré sa tiahnu vo zväzkoch, nesie hlavu žiarovky, ktorá je pokrytá textilným tienidlom v jednoduchom tvare zrezaného kužeľa. Integrované, teplé biele LED diódy sú za saténovým akrylovým krytom; svetlo jemne preniká cez tento a tieň. Ovláda sa pedálovým spínačom na napájacom vedení. Špeciálnym vrcholom je Ozonos AC-1, ktorý je tiež skrytý v hlave; to znamená, že Hailey slúži aj ako čistič vzduchu. Vo vnútri sa používa zdroj svetla UV-C, ktorý ožaruje nasávaný vzduch v miestnosti a generuje pri tom molekuly O3. Malé množstvá ozónu bez zápachu sa dostanú von a zmiešajú sa so vzduchom v miestnosti na zdraviu neškodnú koncentráciu. Pachy, aerosóly a alergény, ako aj baktérie, vírusy a plesne sa znižujú a kvalita vnútorného vzduchu sa výrazne zlepšuje. Prchavé tuky, ktoré vznikajú pri vyprážaní a pri vyprážaní, sa tiež odstránia, aby sa zabránilo usadzovaniu filmu nečistôt na kuchynskom vybavení. Hailey je ideálne využiť v modernom otvorenom obývacom priestore s kuchyňou, ako aj vo verejných salónikoch, ako sú čakárne alebo kadernícke a kozmetické salóny. Nadčasový dizajn umožňuje jeho kombináciu s mnohými rôznymi koncepciami zariaďovania. Ozonos AC-1: – Eliminácia choroboplodných zárodkov, baktérií, vírusov, spór plesní, alergénov na roztoče, peľu, aerosólových tukov, pachov farieb a rozpúšťadiel, pachov domácich miláčikov, kuchynských a cigaretových pachov – Je možná nepretržitá prevádzka – zdraviu neškodná – Ovládanie pomocou diaľkového ovládania (súčasťou balenia) – Výkon vzduchu za hodinu: približne 55 m³ – Hlasitosť: 37 dB – Povlak žiarovky: UVC 10% – Koncentrácia ozónu: 0,048 ppm – Prostredie počas prevádzky: ta 0 až 30 ° C, relatívna vlhkosť 0 až 95% – s počítadlom prevádzkových hodín – Výmena žiarovky po približne 8 000 hodinách (pozri príslušenstvo) – Certifikát TÜV a Quality Austria – Vyrobené v Rakúsku Veľa predávaný produkt je na získanie bez ťažkostí na webe v sekcii uv-c dezinfekčné lampy / uv-c čističe vzduchu. Teraz nájdete úplne nové výrobky vo spomínanej sekcii za super cenu.

Unikátny a žiadaný produkt Ozonos Hailey stojaca LED lampa krémová s AC-1 od dodávateľa kvalitných produktov Ozonos je možné nakúpiť momentálne na našich stránkach za parádnu cenu. Teraz za akčnú cenu 1 999,90 EUR.