OSRAM LED žiarovka G23 Dulux S 4,5 W 3 000K 200 mm

LED žiarovka G23 Dulux S od spoločnosti OSRAM pre svietidlá s CCG, teplá biela Táto žiarovka LED G23 od spoločnosti OSRAM môže nahradiť kompaktnú... viac informácií »
OSRAM LED žiarovka G23 Dulux S 4
Značka: OSRAM
9 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarovka G23 Dulux S od spoločnosti OSRAM pre svietidlá s CCG, teplá biela Táto žiarovka LED G23 od spoločnosti OSRAM môže nahradiť kompaktnú...

LED žiarovka G23 Dulux S od spoločnosti OSRAM pre svietidlá s CCG, teplá biela Táto žiarovka LED G23 od spoločnosti OSRAM môže nahradiť kompaktnú žiarivku vo svietidlách s konvenčným predradníkom. Technické údaje / vlastnosti: – vhodné pre svetlá s konvenčným predradníkom – ľahšia, rýchlejšia a bezpečnejšia výmena žiarovky bez nutnosti opätovného zapojenia – Životnosť až 30 000 hodín – veľmi dobrý spínací odpor (200 000 spínacích operácií) – Kompaktná žiarivka s porovnateľnou hodnotou: 9 W. Energialuokka: A+ Kvalitný produkt ide kúpiť práve tu na našich stránkach umiestnený v rubrike led žiarovky. Teraz získate ďalšie produkty z našej sekcie za výpredajovú cenu. Značka OSRAM svojim zákazníkom dodáva kvalitné výrobky. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Nový výrobok OSRAM LED žiarovka G23 Dulux S 4,5 W 3 000K 200 mm od spoločnosti so skvelým menom OSRAM je možné nakúpiť aktuálne na našej webovej stránke lacno! Na zohnanie práve v akcii za 9 EUR.