Arcchio Orlana, svetelná guľa, IP65, biela, 77 cm

Veľká biela svetelná guľa Orlana pre vonkajšie použitie, IP65, E27 a so zástrčkovým káblom Orlana je biela svietiaca guľa do záhrad a... viac informácií »
Arcchio Orlana
Značka: Arcchio
230 EUR260 EUR Zľava -11%
Overiť dostupnosť »
Veľká biela svetelná guľa Orlana pre vonkajšie použitie, IP65, E27 a so zástrčkovým káblom Orlana je biela svietiaca guľa do záhrad a...

Veľká biela svetelná guľa Orlana pre vonkajšie použitie, IP65, E27 a so zástrčkovým káblom Orlana je biela svietiaca guľa do záhrad a predzáhradiek alebo na nádvoria, ktorá sa svojim svetlom stáva atraktívnou dekoráciou vo vonkajšom prostredí. Biely povrch lopty vyhovuje mnohým prostrediam a žiariaca lopta je skutočným vrcholom. Je vybavený žiarovkou E27 podľa vášho výberu a má napájací kábel (H05RN-F 2G1) dlhý 3 metre, takže na uvedenie guľôčky Orlana do prevádzky stačí jedna zásuvka. Môžete navzájom kombinovať rôzne veľkosti série žiaroviek, aby osvetlenie v záhrade alebo na terase pôsobilo čo najindividuálnejšie. Guľu môžete ukotviť v zemi pomocou zemného hrotu (vrátane), aby mala vždy bezpečné držanie.

Veľmi obľúbený produkt Arcchio Orlana, svetelná guľa, IP65, biela, 77 cm od dodávateľa kvalitných produktov Arcchio môžete nájsť aktuálne v našej ponuke za super peniaze! Cenovo vychádza na 230 EUR.