Orientálna stolová lampa čierna s lanom – Riki

Predstavte si seba v orientálnej atmosfére so stolovou lampou Riki! Lano okolo tienidla dodáva lampe pekné rozloženie atmosférického svetla v... viac informácií »
Orientálna stolová lampa čierna s lanom - Riki
Značka: QAZQA
45 EUR
Overiť dostupnosť »
Predstavte si seba v orientálnej atmosfére so stolovou lampou Riki! Lano okolo tienidla dodáva lampe pekné rozloženie atmosférického svetla v...

Predstavte si seba v orientálnej atmosfére so stolovou lampou Riki! Lano okolo tienidla dodáva lampe pekné rozloženie atmosférického svetla v miestnosti. Lampa je vysoká 63 cm a má priemer 27 cm. Lampa sa dodáva s káblom so zástrčkou 240 cm. Vďaka svetelnému zdroju E27 môžete túto lampu doplniť (nie je súčasťou dodávky). Svietidlo Riki je tiež stmievateľné pomocou externého stmievača. Toto nie je zahrnuté. Vďaka tomu je táto lampa ideálna na použitie ako náladové osvetlenie a základné osvetlenie. Hľadáte atmosféru? Už nečakajte a zaobstarajte si stolnú lampu Riki! V zľave tento tovar môžete zohnať ešte tu na našich stránkach v populárnej sekcii stolove lampy. Teraz môžete nájsť výnimočné produkty z tejto obľúbenej sekcie v bezva akcii.

Podarený tovar Orientálna stolová lampa čierna s lanom - Riki s pečaťou kvality značky QAZQA máte možnosť získať aktuálne v našej ponuke za dobrú cenu! Teraz nakúpite za 45 EUR.