Orientálna nástenná lampa zlatá 2-svetlá – Slige

Wow, aká je krásna nástenná lampa Slige. Jeho zlaté ovály s jedinečnou štruktúrou vyzerajú veľmi šik. Nástenné svietidlo je vyrobené z ocele a... viac informácií »
Orientálna nástenná lampa zlatá 2-svetlá - Slige
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Wow, aká je krásna nástenná lampa Slige. Jeho zlaté ovály s jedinečnou štruktúrou vyzerajú veľmi šik. Nástenné svietidlo je vyrobené z ocele a...

Wow, aká je krásna nástenná lampa Slige. Jeho zlaté ovály s jedinečnou štruktúrou vyzerajú veľmi šik. Nástenné svietidlo je vyrobené z ocele a má zlatú povrchovú úpravu. Má hĺbku 14 cm, výšku 55 cm a dĺžku 85 cm. Nástenné svietidlo doplníte 2 svetelnými zdrojmi E27 s maximálnym výkonom 25 Wattov. Nezabudnite si ich objednať samostatne. Ak chcete vytvoriť extra atmosféru, môžete lampu pripojiť k stmievaču. Doplňte svoj orientálny interiér nástenným svietidlom Slige.
Úplne jedinečný produkt je k dispozícii práve teraz tu u nás v známej kategórii nastenne lampy! Teraz si môžete zaobstarať úplne nové výrobky z našej sekcie v zľave. Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. U nás totiž nájdete ďalšie preverené produkty od výrobcu QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento lacný tovar Orientálna nástenná lampa zlatá 2-svetlá - Slige od top výrobcu QAZQA možno zohnať tu za neuveriteľne nízku cenu. Na našej stránke za 105 EUR.