Oligo stropné svietidlo Scotty, otočné a výkyvné

Stropné LED svetlo Scotty s dostatkom voľnosti pohybu Biele stropné svetlo Scotty, ktoré sa dá použiť aj ako nástenné svetlo, môže získať veľkú... viac informácií »
Oligo stropné svietidlo Scotty
Značka: Oligo
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svetlo Scotty s dostatkom voľnosti pohybu Biele stropné svetlo Scotty, ktoré sa dá použiť aj ako nástenné svetlo, môže získať veľkú...

Stropné LED svetlo Scotty s dostatkom voľnosti pohybu Biele stropné svetlo Scotty, ktoré sa dá použiť aj ako nástenné svetlo, môže získať veľkú flexibilitu. Vďaka dvom pántom na hlave a stropnému držiaku je možné tyč a svetelný zdroj otáčať a natáčať. Scotty sa používa ako elegantné, nepriame osvetlenie alebo môže tiež poskytnúť priame, selektívne osvetlenie, napríklad obrazov alebo povrchov stien, otočením hlavy žiarovky. Stropné svietidlo poskytuje solídny výkon vďaka svojej nízkej spotrebe vďaka energeticky úspornej LED technológii, ktorej jas je možné meniť aj pomocou stmievača s odtokovou hranou (nie je súčasťou dodávky).
Exkluzívny produkt máte možnosť nakúpiť už dnes na našom webe v populárnej kateogrii stropné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť akčné výrobky v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Oligo dlhodobo predáva prémiové výrobky To nie je všetko, náš sortiment je široký! Máme však aj v ponuke ďalšie vybrané produkty od značky Oligo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený výrobok Oligo stropné svietidlo Scotty, otočné a výkyvné od značky Oligo ľahko môžete získať práve teraz za mimoriadne nízku cenu! Teraz nakúpite za 299,90 EUR.