lightservice.sk

Immax Biele SMART stropné svietidlo okrúhle 30W 45cm – VYSTAVENÁ VZORKA

Tento kvalitný a lacný produkt Immax Biele SMART stropné svietidlo okrúhle 30W 45cm - VYSTAVENÁ VZORKA od dodávateľa kvalitných produktov Immax zoženiete práve tu za rozumné peniaze! Teraz len za 165,25 EUR.
Immax Biele SMART stropné svietidlo okrúhle 30W 45cm - VYSTAVENÁ VZORKA
Overiť dostupnosť »
Značka: Immax
165,25 EUR

Popis produktu

Jedná sa o vzorku ktorá bola vystavena na predajni.

Inteligentné LED svietidlo s výkonom 30W s diaľkovým ovládaním, pomocou ktorého môžete meniť nielen intenzitu, ale aj teplotu svetla. Disponuje teplotou svetla v rozmedzí od 2700 do 6500K, môžete si teda nastaviť teplú bielu pre relaxáciu a odpočinok, denné bielu pre osvetlenie pracovnej plochy, alebo studenú bielu pre čo najvyššiu svietivosť. Rozmery tohto LED svietidlá sú 450x120mm. Jednotlivé diódy neoslňujú a v svietidle nejdú vidieť.

Svietidlo možno ovládať pomocou priloženého diaľkového ovládača. Ak ho chcete začleniť do Vašej chytré domácnosti, overte, že spolupracuje s protokolom Zigbee 3.0, ktorý je bežne používaný. Ak chytrou domácnosť ešte nemáte, odporúčame zaobstarať si tzv. Bridge, teda wifi jednotku, skrz ktorú potom svietidlá ovládate cez mobilnú aplikáciu.

Zigbee 3.0 ktorý je kompatibilný so systémami iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri skratky, Google Assistant a Philips HUE.

Nástenné LED svietidlá neprodukujú nadmerné teplo, nehrozí teda požiar. Ihneď po zapnutí svieti na 100% výkonu. Nie sú náchylná na časté spínanie, sú teda vhodná na zapojenie s pohybovým snímačom. Životnosť 50 000h a žiadna údržba z tohto svetla robí dlhodobú náhradu miesto klasických svietidiel.

Ďalšie parametre: Materiál ABS, hliník. Rozmery ø450 x 120mm. Svetelný tok 2100lm. Vstupné napätie AC 230V. Výkon 30W. Životnosť 50 000h. Index podania farieb (CRI) >86Ra. Stmievateľné ÁNO. Energetická trieda F. Farba produktu matná biela. Farba svetla voliteľná CCT. Teplota chromatičnosti 2700K-6500K. Záruka 3 roky. . . . . . . .