Závesná lampa s velúrovými odtieňmi zelenej a zlatej farby 20cm – Combi 3 Deluxe

Hľadáte ideálnu kombináciu medzi nadčasom a teplom vo vašej domácnosti? Potom je tento Combi presne to, čo hľadáte. Veľmi štýlové závesné... viac informácií »
Závesná lampa s velúrovými odtieňmi zelenej a zlatej farby 20cm - Combi 3 Deluxe
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte ideálnu kombináciu medzi nadčasom a teplom vo vašej domácnosti? Potom je tento Combi presne to, čo hľadáte. Veľmi štýlové závesné...

Hľadáte ideálnu kombináciu medzi nadčasom a teplom vo vašej domácnosti? Potom je tento Combi presne to, čo hľadáte. Veľmi štýlové závesné svietidlo. Tri zamatové tienidlá na žiarovky (každé s priemerom 20 cm) v zelenej farbe pôsobia na váš interiér príjemne. Odtiene majú zlatý interiér, vďaka čomu je svetelný efekt oveľa teplejší. Doplňte túto závesnú lampu svoju obývaciu izbu, kuchyňu alebo jedáleň. Vyberte si tri pekné zdroje svetla (namontované v objímke E27), každý s výkonom najviac 40 W. Táto lampa je stmievateľná pomocou externého stmievača, aby bola večer mimoriadne útulná. Je tiež nastaviteľná na výšku: maximálna výška 125 cm a minimálna 85 cm. Stanovte si teda výšku svojej jedinečnej závesnej lampy sami! Lacný výrobok Závesná lampa s velúrovými odtieňmi zelenej a zlatej farby 20cm – Combi 3 Deluxe je k dispozícii pohodlne u nás v sekcii zavesne lampy. Teraz môžete kúpiť nové produkty z tejto kateógrie jednoducho online. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme aj v ponuke ďalší tovar od značky QAZQA. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Predná značka QAZQA dlhodobo predáva veľmi kvalitný tovar za skutočne výhodné peniaze. A tu je dôkaz.

Akčný a v zľave produkt Závesná lampa s velúrovými odtieňmi zelenej a zlatej farby 20cm - Combi 3 Deluxe od značky s dobrým menom QAZQA pohodlne zaobstaráte v našej aktuálnej ponuke za výborné peniaze. Na našich stránkach za 105 EUR.