Odsadené stropné svietidlo Mara 40 cm

Stropné svietidlo Mara s bielym tienidlo na lampu chintz Okrúhly biely chintzový tienidlo na lampu stropného svietidla Mara vyžaruje jasné svetlo pre... viac informácií »
Odsadené stropné svietidlo Mara 40 cm
Značka: Hufnagel
280 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Mara s bielym tienidlo na lampu chintz Okrúhly biely chintzový tienidlo na lampu stropného svietidla Mara vyžaruje jasné svetlo pre...

Stropné svietidlo Mara s bielym tienidlo na lampu chintz Okrúhly biely chintzový tienidlo na lampu stropného svietidla Mara vyžaruje jasné svetlo pre optimálne osvetlenie miestnosti. Toto nádherné stropné svetlo sa moderne hodí k širokej škále štýlov vybavenia. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!
Podarený produkt Odsadené stropné svietidlo Mara možno nakúpiť bez problémov tu u nás v sekcii stropné svietidlá! Teraz kúpite akčné výrobky z tejto populárnej kategórie za rozumné peniaze. Prichystali sme toho pre vás viac, u nás nájdete viac skvelých produktov od dodávateľa Hufnagel. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Odsadené stropné svietidlo Mara 40 cm od obľúbeného výrobcu Hufnagel ľahko môžete získať práve tu za výpredajovú cenu. Akčná cena od 280 EUR.