Odsadené stropné svietidlo Mara 50 cm

Stropné svietidlo Mara s bielym tienidlo na lampu chintz Okrúhly biely chintzový tienidlo na lampu stropného svietidla Mara vyžaruje jasné svetlo pre... viac informácií »
Odsadené stropné svietidlo Mara 50 cm
Stropné svietidlo Mara s bielym tienidlo na lampu chintz Okrúhly biely chintzový tienidlo na lampu stropného svietidla Mara vyžaruje jasné svetlo pre...

Stropné svietidlo Mara s bielym tienidlo na lampu chintz Okrúhly biely chintzový tienidlo na lampu stropného svietidla Mara vyžaruje jasné svetlo pre optimálne osvetlenie miestnosti. Toto nádherné stropné svetlo sa moderne hodí k širokej škále štýlov vybavenia. Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!

Tento unikátny produkt Odsadené stropné svietidlo Mara 50 cm od značky s dlhou históriou Hufnagel ľahko zaobstaráte u nás teraz so zľavou. Teraz môžete mať za 300 EUR.