Oceľové vonkajšie nástenné svietidlo Alvin

Obľúbený a akčný produkt Oceľové vonkajšie nástenné svietidlo môžete dostať ľahko tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii vonkajšie... viac informácií »
Oceľové vonkajšie nástenné svietidlo Alvin
Značka: Lindby
35 EUR55 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
Obľúbený a akčný produkt Oceľové vonkajšie nástenné svietidlo môžete dostať ľahko tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii vonkajšie...

Obľúbený a akčný produkt Oceľové vonkajšie nástenné svietidlo môžete dostať ľahko tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Pripravili sme nové produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii. Populárny dodávateľ Lindby má v stále ponuke top sortiment Nakupujte výhodný u nás!
Alvin – exteriérové nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele so štýlovým vzhľadom Toto exteriérové nástenné svietidlo používa objímku E27, vďaka čomu je na výber množstvo rôznych žiaroviek: od klasických po energeticky úsporné. Nehrdzavejúca oceľ je mimoriadne obľúbený materiál pre exteriéry, pretože je robustný, pričom však takmer v každom prípade pôsobí moderne a štýlovo. V prípade exteriérového nástenného svietidla Alvin ide v každom prípade o mimoriadne moderný zdroj svetla s osobitou eleganciou. V jednoduchosti je krása. Svietidlo má polkruhový tvar a pozostáva z atraktívneho rámu z nehrdzavejúcej ocele a satinovaného polykarbonátového difúzora. Vynikajúca súhra elegantného dizajnu a rovnomerného vyžarovania.

Veľa podarený produkt Oceľové vonkajšie nástenné svietidlo Alvin pochádzajúce od značky Lindby ľahko zoženiete teraz výhodne! Na našej stránke za 35 EUR.