Obrazové svetlo Kalea v patinovom vzhľade

Pozdĺžne obrazové svietidlo Kalea so zaujímavými detailami na kovovom tienidle Do svietidla Kalea sa osádzajú dve žiarovky typu E14, vďaka čomu... viac informácií »
Obrazové svetlo Kalea v patinovom vzhľade
Značka: Lindby
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Pozdĺžne obrazové svietidlo Kalea so zaujímavými detailami na kovovom tienidle Do svietidla Kalea sa osádzajú dve žiarovky typu E14, vďaka čomu...

Pozdĺžne obrazové svietidlo Kalea so zaujímavými detailami na kovovom tienidle Do svietidla Kalea sa osádzajú dve žiarovky typu E14, vďaka čomu dokáže poskytovať dobré osvetlenie obrazu. Pritom môže ísť o umelecké dielo alebo aj obraz, výborne však osvetlí aj výtlačok umeleckého diela či fotografiu. Keďže povrch svietidla má medenkový vzhľad, vďaka čomu pôsobí nostalgicky, a aj celkový dizajn má skôr starožitný charakter, možno toto obrazové svietidlo v prvom rade kombinovať s klasickými interiérovými štýlmi, v ktorých bude rozhodne štýlovým zdrojom svetla.
Tento akčný a v zľave produkt máte možnosť kúpiť pohodlne na našom webe v sekcii nástenné svietidlá! Pripravili sme pre vás iné produkty z našej sekcie za výhodnú cenu!

Tento najpredávanejší tovar Obrazové svetlo Kalea v patinovom vzhľade od populárneho výrobcu Lindby ľahko môžete nájsť na našich stránkach teraz práve v bezva akcii. Stojí teraz u nás 55 EUR.