Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 19 cm, biela

Škandinávska dizajnová závesná lampa Anoli 1 v pôvabnom tvare kvapky Dizajnové svietidlo Anoli 1 od spoločnosti Nuura Aps je navrhnuté pre najvyššie... viac informácií »
Nuura Anoli 1 závesná lampa
Značka: Nuura Aps
409,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Škandinávska dizajnová závesná lampa Anoli 1 v pôvabnom tvare kvapky Dizajnové svietidlo Anoli 1 od spoločnosti Nuura Aps je navrhnuté pre najvyššie...

Škandinávska dizajnová závesná lampa Anoli 1 v pôvabnom tvare kvapky Dizajnové svietidlo Anoli 1 od spoločnosti Nuura Aps je navrhnuté pre najvyššie nároky. Navrhla ho dánska dizajnérka osvetlenia Sofie Refer a vyrobila ho z práškovo lakovaného kovu a ručne fúkaného skla. Absolventka Dánskej kráľovskej akadémie výtvarných umení už získala medzinárodné ocenenia za svoje návrhy svietidiel a lámp, ktoré umne spájajú škandinávsku jednoduchosť s extravagantným vzhľadom. Súhra ľahkosti a pôvabu sa odráža aj v elegantnom tvare kvapiek a zlatistom teple severného svetla, s ktorým je závesné svietidlo Anoli 1 navrhnuté. Úplne v duchu tradície severského dizajnu, ktorá je založená na jednoduchosti a úcte k prírode a životnému prostrediu, je navrhnutý pružný a pôvabný tvar tienidla. Závesné svietidlo Anoli 1 sa vďaka svojmu svetelnému dizajnu s optikou kvapiek bez problémov hodí do každej miestnosti a stane sa dekoratívnym zdrojom osvetlenia. Vďaka otvorenému tienidlu na spodnej strane sa svetlo šíri homogénne smerom nadol, takže sa v miestnosti môže šíriť priamo a bez oslnenia. Závesná lampa so svetelným zdrojom, ktorý šíri príjemné a teplé biele svetlo, vytvára útulnú a harmonickú atmosféru, vďaka ktorej je každý domov ešte útulnejší. Anoli 1 je dokonalá lampa do spálne alebo do obývačky a jedálne, kde vytvorí maximálnu pohodu. Napriek tomu sa výborne hodí aj na použitie v komerčných a gastronomických priestoroch, aby hosťom ponúkol útulnú atmosféru.

Žiadaný výrobok Nuura Anoli 1 závesná lampa, 1-pl. Ø 19 cm, biela pochádzajúce od značky Nuura Aps možno získať tu a teraz za mimoriadne nízku cenu. Ponuky od 409,90 EUR.