Nyta Pretty wide závesná lampa 3 m, biela lesklá

Moderné závesné svietidlo Docela široké so širokým otvoreným tienidlo na lampu Priame svetlo smerom nadol so širokým lúčom svetla, to ponúka... viac informácií »
Nyta Pretty wide závesná lampa 3 m
Značka: NYTA
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné závesné svietidlo Docela široké so širokým otvoreným tienidlo na lampu Priame svetlo smerom nadol so širokým lúčom svetla, to ponúka...

Moderné závesné svietidlo Docela široké so širokým otvoreným tienidlo na lampu Priame svetlo smerom nadol so širokým lúčom svetla, to ponúka moderné závesné svietidlo Pretty wide. V hornej časti má úzky pás a v spodnej časti je čoraz širší, čo vytvára rovnako široký lúč svetla. Dokonale sa hodí na jedálenské stoly alebo pulty, ponúka nielen dokonalé osvetlenie, ale aj moderný, nadčasový vzhľad, ktorý je štýlový a elegantný zároveň. Samotné tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele. Jasné, splývavé čiary sa získavajú z jedného kusu špeciálnym ručným procesom, ktorý podčiarkuje vysokú kvalitu žiarovky. Mladú značku osvetlenia Nyta založili traja vášniví nemeckí dizajnéri osvetlenia, ktorých cieľom je navrhnúť svetlá, ktoré pôsobia, presvedčujú a pôsobia prirodzene. Dosť široké ako prívesné svetlo je toho najlepším dôkazom. Unikátny produkt môžete nakúpiť ľahko tu u nás v kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete získať akčné výrobky v spomínanej rubrike za priaznivú cenu! Slávny dodávateľ NYTA obohatí vás prvotriedny sortiment. Urobte si radosť.

Akčný a v zľave produkt Nyta Pretty wide závesná lampa 3 m, biela lesklá od popredného výrobcu NYTA môžete získať práve so zľavou! V súčasnosti za 489,90 EUR.