Nuura Blossi Wall/Ceiling nástenné LED svetlo číra

Krásne dizajnové LED svietidlo Blossi Wall/Ceiling na stenu alebo strop Blossi Wall/Ceiling je výnimočne krásne svietidlo v škandinávskom štýle.... viac informácií »
Nuura Blossi Wall/Ceiling nástenné LED svetlo číra
Značka: Nuura Aps
489,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásne dizajnové LED svietidlo Blossi Wall/Ceiling na stenu alebo strop Blossi Wall/Ceiling je výnimočne krásne svietidlo v škandinávskom štýle....

Krásne dizajnové LED svietidlo Blossi Wall/Ceiling na stenu alebo strop Blossi Wall/Ceiling je výnimočne krásne svietidlo v škandinávskom štýle. Vďaka flexibilite použitia ho možno namontovať na stenu alebo aj na strop. Nástenné/stropné svietidlo Blossi je vybavené teplými bielymi LED diódami, ktoré vyžarujú príjemné a útulné svetlo a všade vytvárajú domácu a pohodlnú atmosféru. Vďaka nepriamemu osvetleniu je svetlo v miestnosti rozložené rovnomerne a bez oslnenia. Intenzita svetla sa dá prispôsobiť každej situácii a je vybavená štandardným fázovým stmievačom. Svietidlo je vyrobené z prvotriednych materiálov, ako je práškovo lakovaný kov a fúkané sklo, a pôsobí elegantným a nadčasovým dojmom. Usporiadané jednotlivo alebo v rade sú vhodné na použitie v obytných priestoroch, ako aj v reštauráciách a hoteloch. Klasický dizajn sa dá kombinovať s mnohými štýlmi interiéru. Bez ohľadu na to, kde sú svietidlá umiestnené, dodajú každej miestnosti jemný škandinávsky nádych a eleganciu. Pôvabný dizajn štýlového svietidla bol inšpirovaný zlatým svetlom severskej jesene. Viacnásobne ocenená dizajnérka osvetlenia Sofie Refer vytvorila v kolekcii Blossi výnimočné svietidlá, ktoré svojimi oblými tvarmi a jednoduchou estetikou stelesňujú podstatu škandinávskeho dizajnu. Kolekcia Blossi bola na udeľovaní German Design Awards 2018 ocenená a dokonca nominovaná v kategórii „Lampa roka“ na Design Awards 2018 v Dánsku.
Veľa predávaný tovar Nuura Blossi Wall/Ceiling nástenné LED svetlo číra získate aktuálne na našom webe v známej rubrike nástenné svietidlá. Máme pre vás ďalšie kusy z tejto obľúbenej kategórie za super cenu.

Podarený produkt Nuura Blossi Wall/Ceiling nástenné LED svetlo číra od spoločnosti s výborným menom Nuura Aps ľahko môžete zohnať práve dnes za super peniaze. Práve teraz v akcii za 489,90 EUR.