Nuura Blossi Floor Ø 29 stojaca LED, zlatá/číra

Stojacia lampa Blossi Floor Ø 29 - dánska dizajnová lampa s najmodernejšou technológiou LED S LED stojacou lampou Blossi Floor Ø 29 vytvorila dánska... viac informácií »
Nuura Blossi Floor Ø 29 stojaca LED
Značka: Nuura Aps
949,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Blossi Floor Ø 29 - dánska dizajnová lampa s najmodernejšou technológiou LED S LED stojacou lampou Blossi Floor Ø 29 vytvorila dánska...

Stojacia lampa Blossi Floor Ø 29 – dánska dizajnová lampa s najmodernejšou technológiou LED S LED stojacou lampou Blossi Floor Ø 29 vytvorila dánska dizajnérka osvetlenia Sofie Refer estetické a elegantné svietidlo, ktoré je krásnym dizajnovým objektom v každej miestnosti. Rovný rám s plochou okrúhlou základňou z práškovo lakovaného kovu je zakončený jemne zaobleným odtieňom z fúkaného skla. Severský a nadčasový dizajn je dômyselne skombinovaný s modernou a účinnou technológiou LED. Podlahové svietidlo Blossi Floor Ø 29, inšpirované zlatým svetlom škandinávskej jesene, je vybavené LED diódou, ktorej teplé biele svetlo je vhodné na osvetlenie obytných priestorov. Nepriame svetlo vyžaruje bez oslnenia, takže poskytuje atmosférické osvetlenie a atmosféru útulnosti. Svietidlo môže byť vybavené aj stmievačom na reguláciu intenzity svetla. Podlahu Blossi Ø 29 možno bez námahy kombinovať s rôznymi variantmi interiérového dizajnu a diskrétne dodá každej miestnosti škandinávsky nádych. V kombinácii s ďalšími svietidlami radu Blossi možno realizovať štýlové osvetlenie celej miestnosti bez ohľadu na to, či je zariadenie skôr moderné alebo klasické. Svietidlá z kolekcie Blossi sú univerzálne a vhodné na použitie v obytných miestnostiach aj vo verejných priestoroch. Tento unikátny výrobok Nuura Blossi Floor Ø možno kúpiť v pohode tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike stojacie lampy. Zaobstarajte si kvalitné produkty zo spomínanej sekcie za parádnu cenu!

Výnimočný a žiadaný tovar Nuura Blossi Floor Ø 29 stojaca LED, zlatá/číra s osvedčenou značkou Nuura Aps možno nájsť v súčasnosti za super peniaze. Akčná cena už od 949,90 EUR.