Nuura Apiales 9 závesná lampa, čierna/sivá

Deväťlampa škandinávskej dizajnérskej závesnej lampy Apiales 9 v elegantnom vzhľade Dánska dizajnérka osvetlenia Sofie Refer sa pri navrhovaní... viac informácií »
Nuura Apiales 9 závesná lampa
Značka: Nuura Aps
2 050 EUR
Overiť dostupnosť »
Deväťlampa škandinávskej dizajnérskej závesnej lampy Apiales 9 v elegantnom vzhľade Dánska dizajnérka osvetlenia Sofie Refer sa pri navrhovaní...

Deväťlampa škandinávskej dizajnérskej závesnej lampy Apiales 9 v elegantnom vzhľade Dánska dizajnérka osvetlenia Sofie Refer sa pri navrhovaní kolekcie Apiales inšpirovala kvetmi škandinávskej prírody. Preto sú ramená, ktoré sa odvíjajú od baldachýnu, navrhnuté ako stonky kvetov, na ktorých vrchole sú ručne fúkané sklenené gule ako peľ kvetu. Týmto spôsobom je výzdoba modelu Apiales 9 úplne v súlade so škandinávskou koncepciou dizajnu, ktorá je vždy blízka prírode, pretože oceňuje a obdivuje severskú prírodu. Závesné svietidlo Apiales 9 tvorí dekoratívny zdroj svetla nad každým jedálenským stolom a je dokonale vhodné ako hlavné osvetlenie obývacích izieb alebo gastronomických priestorov. Vďaka klasickému škandinávskemu dekoru, ktorý je založený na jednoduchosti, sa dá kombinovať s takmer akýmkoľvek štýlom bývania – či už moderným alebo vintage. Je vybavená zdrojmi teplého bieleho svetla, ktoré všade šíria príjemnú a útulnú atmosféru a pozývajú vás na pohodlné stolovanie a dobrý pocit. Dánska spoločnosť Nuura Aps vytvára od roku 2017 dizajnové svietidlá rôznych druhov, ktoré na jednej strane zaujmú elegantným a nadčasovým dizajnom a na druhej strane majú pozitívne ovplyvňovať pohodu. Najnovšie poznatky vedy a výskumu ukázali, že svetlo má vplyv aj na náladu a zdravie. Preto si zakladateľka Sofie Refer dala za úlohu navrhovať svietidlá, ktoré majú vkusný a estetický vzhľad, ako aj pozitívny vplyv na pohodu.
Tento lacný produkt máte možnosť zohnať práve teraz na našich stránkach zaradený v rubrike závesné svietidlá. Teraz získate podobné produkty zo spomínanej kategórie za internetové ceny.

Unikátny a obľúbený tovar Nuura Apiales 9 závesná lampa, čierna/sivá od výrobcu s dlhou históriou Nuura Aps je možné zakúpiť momentálne za super peniaze! Momentálne v akcii za 2 050 EUR.