Nuura Apiales 9 Ceiling stropné svetlo čierna/sivá

Dizajnové stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling v škandinávskom prírodnom štýle Stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling s deviatimi lampami je ukážkou... viac informácií »
Nuura Apiales 9 Ceiling stropné svetlo čierna/sivá
Značka: Nuura Aps
2 050 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling v škandinávskom prírodnom štýle Stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling s deviatimi lampami je ukážkou...

Dizajnové stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling v škandinávskom prírodnom štýle Stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling s deviatimi lampami je ukážkou svetelného dizajnu orientovaného na prírodu. Svietidlo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov a zodpovedá tradícii severského dizajnu, ktorý vo svojom dizajne vyjadruje uznanie škandinávskej prírode. Sklenené guľôčky fúkané ústami tvoria ekvivalent peľu kvetu, ktorý inšpiroval dizajnérku Sofie Refer k tomuto návrhu. Ramená sa zo špeciálne vyrobeného baldachýnu kĺžu hore ako stonky kvetov a nesú svetelný peľ, z ktorého sa svetlo elegantne šíri v miestnosti. Apiales 9 Ceiling je ideálnym zdrojom svetla pre miestnosti s nízkymi stropmi. Kompaktné rozmery ponúkajú aj veľkú flexibilitu pri používaní a nadčasový a elegantný dizajn robí zo svietidla dokonalý zdroj svetla na vytvorenie útulnej atmosféry v obytných priestoroch, reštauráciách a hoteloch. Je vybavený zdrojom teplého bieleho svetla, ktorý v celej miestnosti šíri útulnú a upokojujúcu atmosféru a pozýva vás, aby ste sa zdržali. Kolekciu Apiales navrhla mnohonásobne ocenená dizajnérka Sofie Refer, ktorá so svojou spoločnosťou Nuura Aps vyvíja svietidlá na obohatenie a dotvorenie interiéru v súkromných domoch a na verejných miestach ako dekoratívne zdroje svetla. Sofie Refer spolu s Nadiou Lassen a Petrom Østerbergom založili v roku 2017 spoločnosť Nuura Aps, ktorej cieľom je vyrábať jedinečné kvalitné svietidlá s elegantným dizajnom z prvotriednych materiálov a s využitím najnovších technológií.
Tento zľavnený výrobok Nuura Apiales 9 Ceiling stropné môžete kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii stropné svietidlá. Preskúmajte nové produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, mrknite tiež na viac skvelého tovaru značky Nuura Aps. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Tento výrobca Nuura Aps pre vás pripravuje prémiové výrobky.

Nový kus Nuura Apiales 9 Ceiling stropné svetlo čierna/sivá od dodávateľa kvalitných produktov Nuura Aps jednoducho môžete zohnať u nás teraz za skvelú cenu! Akčné ceny už od 2 050 EUR.