Nuura Apiales 9 Ceiling stropné svetlo čierna/opál

Dizajnové stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling v škandinávskom prírodnom štýle Stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling s deviatimi lampami je ukážkou... viac informácií »
Nuura Apiales 9 Ceiling stropné svetlo čierna/opál
Značka: Nuura Aps
2 049,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling v škandinávskom prírodnom štýle Stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling s deviatimi lampami je ukážkou...

Dizajnové stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling v škandinávskom prírodnom štýle Stropné svietidlo Apiales 9 Ceiling s deviatimi lampami je ukážkou svetelného dizajnu orientovaného na prírodu. Svietidlo je vyrobené z vysokokvalitných materiálov a zodpovedá tradícii severského dizajnu, ktorý vo svojom dizajne vyjadruje uznanie škandinávskej prírode. Sklenené guľôčky fúkané ústami tvoria ekvivalent peľu kvetu, ktorý inšpiroval dizajnérku Sofie Refer k tomuto návrhu. Ramená sa zo špeciálne vyrobeného baldachýnu kĺžu hore ako stonky kvetov a nesú svetelný peľ, z ktorého sa svetlo elegantne šíri v miestnosti. Apiales 9 Ceiling je ideálnym zdrojom svetla pre miestnosti s nízkymi stropmi. Kompaktné rozmery ponúkajú aj veľkú flexibilitu pri používaní a nadčasový a elegantný dizajn robí zo svietidla dokonalý zdroj svetla na vytvorenie útulnej atmosféry v obytných priestoroch, reštauráciách a hoteloch. Je vybavený zdrojom teplého bieleho svetla, ktorý v celej miestnosti šíri útulnú a upokojujúcu atmosféru a pozýva vás, aby ste sa zdržali. Kolekciu Apiales navrhla mnohonásobne ocenená dizajnérka Sofie Refer, ktorá so svojou spoločnosťou Nuura Aps vyvíja svietidlá na obohatenie a dotvorenie interiéru v súkromných domoch a na verejných miestach ako dekoratívne zdroje svetla. Sofie Refer spolu s Nadiou Lassen a Petrom Østerbergom založili v roku 2017 spoločnosť Nuura Aps, ktorej cieľom je vyrábať jedinečné kvalitné svietidlá s elegantným dizajnom z prvotriednych materiálov a s využitím najnovších technológií.
V zľave výrobok Nuura Apiales 9 Ceiling stropné svetlo máte možnosť dostať bez problémov tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike stropné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť zľavnené produkty z tejto obľúbenej rubriky jednoducho online. Možno ale hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! U nás totiž nájdete viac tovaru od výrobcu Nuura Aps. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Výrobca Nuura Aps dodáva špičkové produkty.

Tento dizajnový produkt Nuura Apiales 9 Ceiling stropné svetlo čierna/opál od renomovaného dodávateľa Nuura Aps máte možnosť kúpiť si bezpečne online v bezva akcii. Stojí práve teraz u nás 2 049,90 EUR.