Nimbus Rim R 49 stropné LED svetlo Ø21cm 927 zlatá

LED stropné svietidlo RIM R 49 - otočné a výkyvné Rim R 49 je stropné svietidlo LED, ktoré vyniká svojím špeciálnym dizajnom. Baldachýn a tieň... viac informácií »
Nimbus Rim R 49 stropné LED svetlo Ø21cm 927 zlatá
Značka: Nimbus
649,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stropné svietidlo RIM R 49 - otočné a výkyvné Rim R 49 je stropné svietidlo LED, ktoré vyniká svojím špeciálnym dizajnom. Baldachýn a tieň...

LED stropné svietidlo RIM R 49 – otočné a výkyvné Rim R 49 je stropné svietidlo LED, ktoré vyniká svojím špeciálnym dizajnom. Baldachýn a tieň tvoria dve kruhové plošiny, ktoré sú navzájom prepojené. Telo svietidla je vyrobené z hliníka, rozptylná doska so štvorcovým kužeľovým vhĺbením je z matného akrylátu. Ten sa dá plynule vyklopiť z rámu o približne 90° a otočiť o približne 350°, takže miestnosť sa dá osvetliť podľa potreby. Dietrich F. Brennenstuhl, vyštudovaný architekt, výrobca nástrojov a zakladateľ spoločnosti Nimbus, má dobrý cit pre trendy. Spoločnosť so sídlom v Nemecku sa vyznačuje charakteristickým dizajnovým jazykom, inovatívnou silou a víziami, ktoré v mnohých ohľadoch zlepšujú budúci život a prácu.
Lacný výrobok obstaráte okrem iného tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike podhľadové svietidlá. Teraz kúpite ostatné produkty v spomínanej rubrike za výhodné peniaze.

Najpredávanejší výrobok Nimbus Rim R 49 stropné LED svetlo Ø21cm 927 zlatá od spoľahlivej značky Nimbus môžete získať momentálne výhodne. Produkt momentálne predávame za 649,90 EUR.