Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nikolas

Hranatá exteriérová nástenná LED lampa Nikolas s nastaviteľným uhlom svetelného lúča Táto exteriérová nástenná lampa vyžaruje svetlo hore, ako... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nikolas
Značka: Lucande
90 EUR150 EUR Zľava -40%
Overiť dostupnosť »
Hranatá exteriérová nástenná LED lampa Nikolas s nastaviteľným uhlom svetelného lúča Táto exteriérová nástenná lampa vyžaruje svetlo hore, ako...

Hranatá exteriérová nástenná LED lampa Nikolas s nastaviteľným uhlom svetelného lúča Táto exteriérová nástenná lampa vyžaruje svetlo hore, ako aj dole. To však nie sú všetky výhody tejto exteriérovej lampy, pretože absolútnou vychytávkou je možnosť nastavenia svetelného lúča podľa potreby. Zdroje svetla je možné nezávisle od seba nastaviť tak, že uhol vyžarovania svetla je od 0° až po 80°. Takýmto spôsobom je samozrejme možné vytvoriť osobitné efekty: úzky lúč svetla smerom hore a dole, jedna strana svieti na široko a druhá úzkym lúčom alebo obidve žiarovky majú rovnako široký uhol. Efekt, ktorý je možné ešte viac individualizovať, ak použijete viaceré lampy tohto typu a nastavíte ich rôznym spôsobom. S nákladmi za spotrebu energie si nemusíte robiť starosti, pretože moderná technológia LED zabezpečuje vysokú úspornosť a neporovnateľne nižšiu spotrebu. Pretože tienidlo nástennej lampy je vyrobené z nepriehľadnej hliníkovej konštrukcie, vzniká nepriame osvetlenie, ktoré sa vyznačuje tým, že je mimoriadne príjemné a zaujímavé.

Veľmi obľúbený produkt Vonkajšie nástenné LED svietidlo Nikolas od spoločnosti so zárukou kvality Lucande možno zohnať momentálne na našich stránkach za extra cenu! Výhodne teraz u nás za 90 EUR.