Newgarden Sora dekoračná LED lampa batéria, béžová

LED dekoratívne svetlo Sora s drážkovaným sférickým tienidlom z polyetylénu Prenosné LED dekoratívne svetlo Sora je možné používať absolútne... viac informácií »
Newgarden Sora dekoračná LED lampa batéria
Značka: Newgarden
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED dekoratívne svetlo Sora s drážkovaným sférickým tienidlom z polyetylénu Prenosné LED dekoratívne svetlo Sora je možné používať absolútne...

LED dekoratívne svetlo Sora s drážkovaným sférickým tienidlom z polyetylénu Prenosné LED dekoratívne svetlo Sora je možné používať absolútne flexibilne a nezávisle, pretože integrovaná batéria umožňuje svietiť až 36 hodín. Bielu guľu so svojím krásnym štruktúrovaným povrchom je možné zavesiť na záves kontrastnej farby pomocou dlhého lana v slnečníkoch, na baldachýnoch alebo jednoducho na konári stromu – a je zabezpečené atmosférické osvetlenie. Diaľkové ovládanie a nabíjací kábel micro USB sú súčasťou dodávky dekoratívneho svetla. Svetlo je možné nastaviť na farebné osvetlenie s 256 farbami alebo teplé biele osvetlenie a jas je možné regulovať diaľkovým ovládačom. Prázdnu batériu je možné nabíjať pomocou nabíjacieho kábla na powerbanke alebo podobnom zariadení alebo pomocou vhodného adaptéra (nie je súčasťou dodávky) v zásuvke. – Vrátane batérie 1 x 2 600 mAh – Vrátane nabíjacieho kábla micro USB a diaľkového ovládača – Doba horenia s plne nabitou batériou 6 až 36 hodín v závislosti od nastavenia svetla – Doba nabíjania 6 až 8 hodín Energialuokka: A+
Tento kvalitný a lacný produkt Newgarden Sora dekoračná LED lampa batéria, béžová dá sa zaobstarať ľahko tu na našom webe zaradený v rubrike vonkajšie dekoratívne svietidlá. Teraz kúpite ešte podobné kusy z tejto známej kategórie za akčnú cenu! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Newgarden. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Newgarden poskytuje pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné produkty. Nové kúsky každý deň.

Úplne unikátny tovar Newgarden Sora dekoračná LED lampa batéria, béžová od spoločnosti Newgarden máte možnosť nájsť na našich stránkach za rozumné peniaze! Akčná cena od 64,90 EUR.